Wczytuję dane...

NOŻE FALLKNIVEN

| 39

FALLKNIVEN

FALLKNIVEN to znany Szwedzki producent survivalowych noży. Jakość i pewność poparta doświadczeniem i pasją, którą kierują się właściciele firmy. Motto firmy „survival knives for the professional survival”. Od ponad 20 lat modele F1, S1 i A1 są znane z ponadprzeciętnej jakości, wytrzymałości, jednak dążenie do ciągłej doskonałości powoduje rozwój i powstanie serii PRO o niespotykanej na rynku jakości wykonania. Pierwsze sztuki opuściły manufakturę w 2010 roku i w ciągu 5 lat stały się marką samą w sobie. Sukces trzech noży survivalowych PRO kryje się w ich prostocie ostrze i uchwyt,  narzędzie prawdziwych survivalowców z całego świata, nie potrzeba nic więcej, aby wygrać w trudnych warunkach. Noże myśliwskie, wojskowe, survivalowe, noże kuchenne w tym profesjonalne noże rzeźnicze to produkcja wyjątkowych narzędzi z trwałych jakościowo materiałów. 


 Prestige Knives – Prestiżowe Noże

HK9 są nożami dla myśliwych, profesjonalistów, którzy mają doświadczenie, zaprojektowany jako najbardziej zaawansowany nóż, który mógłbyś mieć w ręku. HK9cx natomiast jest nożem nie tylko eleganckim, ale również bardzo praktycznym. Wyróżnieniem jest szlifowana stal damasceńska, Damascus może być nie tylko ozdobą nie jednej gabloty w gabinecie np. prezesa, ale również może być używany jako luksusowy nóż w praktyce. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki luksus.


Expedition Knives – A1 ulubiony nóż wojskowych, gdzie potrzeba silnego ale zgrabnego i bezpiecznego noża. 6 mm cienkie ostrze z VG stali, ciemna powierzchnia Cerocoat 8H zabezpieczona przed refleksami i korozją.


To tylko cześć produkcji FALLKNIVES oferowana w Polsce. Postaramy się, abyście mieli Państwo najbardziej popularne noże tego producenta ze Szwecji. Prosimy o informację, jeśli brakuje jakiegoś modelu a Państwo chcieliby go nabyć. Prosimy o kontakt.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net