Wczytuję dane...
Model: 0.9561.J23
Gwarancja: dożywotnia
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: VICTORINOX
Opis produktu

Scyzoryk Victorinox Ranger 55 Micarta Damast Limited Edition 2023 0.9561.J23

Przedstawiamy 14. limitowaną edycję Damast. Wyróżniająca się niepowtarzalną estetyką tegoroczna edycja Ranger 55 Mic Damast Limited Edition łączy ostrze Damasteel® z rękojeścią w kolorze jasnego beżu. Niezwykły wzór „Dense Twist” na stali Damasteel® sprawia, że jest to wyjątkowo wyrazisty model. Kolekcja ograniczona do zaledwie 7000 numerowanych sztuk na świecie ze starannie wykonanymi okładzinami z Micarty.

Narzędzia

1. Piła do drewna
2. Otwieracz do puszek
3. Śrubokręt 3 mm
4. Rozwiertak, szpikulec, szydło
5. Duże ostrze ze stali damasceńskiej
6. Korkociąg
7. Kółko do kluczy
8. Otwieracz do kapsli
9. Śrubokręt 5 mm, zamykany
10. Przyrząd do zdejmowania izolacji

Wymiary scyzoryka:

Wysokość: 22 mm
Długość: 130 mm
Szerokość: 32 mm

Waga scyzoryka: 181 g

Gwarancja:
dożywotnia

Victorinox AG gwarantuje, że wszystkie noże i narzędzia wykonane są z najwyższej klasy stali nierdzewnej oraz zapewnia dożywotnią gwarancję w stosunku do wszelkich defektów materiału lub wykonania (przy 2-letniej gwarancji na komponenty elektroniczne). Gwarancja nie obejmuje zniszczeń lub uszkodzeń będących wynikiem normalnego zużycia, niewłaściwego użytkowania lub nadużywania.

Stal damasceńska - szlachetna stal płatnerzy stanowi symbol ponad tysiącletniej sztuki rzemieślniczej. Już w czasach starożytnych zręczni płatnerze potrafili wyrabiać z różnego rodzaju stali ostrza o wyjątkowej odporności i twardości. Wielokrotnie zawijane i skuwane na gorąco powodowało homogenizację materiału i wymagało dużych umiejętności i poświęcenia. Ukoronowaniem procesu wytwarzania ostrza ze stali damasceńskiej było i pozostało wykończenie. Dopiero podczas szlifowania, polerowania i wytrawiania ujawnia się charakterystyczne wzornictwo, dające wgląd w duszę stali. Ostrze tego noża wykonane jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali damasceńskiej 60 HRc. 

Dane techniczne

Scyzoryk

 • Edycja limitowana: 

  Tak

 • Dla dzieci: 

  Nie

 • Ilość narzędzi: 

  1-10

 • Narzędzia: 

  Duże ostrze, Otwieracz, Śrubokręt, Korkociąg

 • Blokada: 

  Tak

 • Ostrze otwierane jedną ręką: 

  Nie

INFOLINIA: +48 55 235 68 94

BOK +48 668 596 243

Mail: sklep@scyzoryki.net

Mój stan HURT - B2B: b2b@scyzoryki.net